pátek, 19. ledna 2018

Hlášení

Oznamujeme občanům:

Oznámení pro občany o zrychlení internetu.

Firma KELLNER CZ s.r.o. Žarošice přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici – Obchodník s bazény a bazénovou technologií.Požadujeme znalost německého jazyka slovem i písmem . Vhodné i pro absolventy. Informace na telefonním čísle 727 964 912

 

ENPORA – kancelář pro Vaše energie“, která sídlí v Kyjově ve Zlaté uličce Vás srdečně zve do své kanceláře. V těchto prostorách Vám ochotně pomůžou vyřešit vše ohledně plynu a elektřiny. Poradí Vám, jak ušetřit, změnit dodavatele, pomohou Vám vypovědět smlouvu, pokud jste naletěli podomním prodejcům anebo jednoduše pokud potřebujete přepsat plyn nebo elektřinu na jinou osobu. Těšíme se na Vás v kamenné kanceláři Enpora - kancelář pro Vaše energie , Kyjov Zlatá ulička . Tel. 725 877 958

Zelenina Juvita  v Úterý 16.1.2018  od 10:30 do 10:50 h, bude prodávat brambory z Vysočiny za 10 Kč/Kg,Českou cibuli za 12 Kč/Kg , jablka od 18 Kč/Kg, česnek ,čerstvé žampiony ,hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks. Řidič přijímá objednávky na certifikované sadbové brambory na telefoním čísle : 606 575 578 

Pojízdná prodejna společnosti ZERA, a. s. Ratíškovice oznamují že ve středu 17. 1. v  12  : 30 bude v naší obci prodávat krmné směsi pro hospodářská zvířata - králík 25kg za 210,-; nosnice - sypká 25kg za 225,-; nosnice granule 25 kg za 230 kč a jiné. Produkty jsou nabízeny v baleních po 10 kg a 25 kg, vše za výhodné ceny.  Více informací a objednávky na telefonu: 727 982 766." 

ZŠ a MŠ Žarošice nabízí možnost bezplatné likvidace olejů na smažení. Oleje přinášejte v uzavíratelných plastových lahvích do černého kontejneru umístěného v prostoru šaten školy hned za hlavním vchodem do budovy.

Spolek Aktovka a ZŠ a MŠ Žarošice Vás zvou na 12. školní ples, který se koná v pátek 19.1.2018 od 19.30 hod. v sále Katolického domu v Žarošice. K tanci a poslechu hraje skupina Žízeň a hlad. Předprodej vstupenek u paní Jany Halasové ve škole.

SDH Žarošice Vás zve na 8. dětský krojovaný ples, který se koná v neděli 21.1.2018  ve 14.30 hod. v sále Katolického domu. K tanci hraje Taburčanka. Předtančení Hanácké besedy. Bohatá tombola. Vstupné dobrovolné.

Oznamujeme občanům, že poplatek za vývoz TKO a za psa se bude vybírat od 22.1.2018 z důvodu nedodání známek na vývoz popelnic. 

Oznamujeme občanům, že II. kolo  volby prezidenta republiky se koná ve dnech 26.1. - 27.1.2018.
Pátek 26.1.2018    14.00 - 22.00
Sobota  27.1.2018  8.00 - 14.00 

Obecní knihovna Žarošice žádá čtenáře, kteří mají již delší dobu půjčené knihy, aby je vrátili. Dále upozorňuje, že se vybírají čtenářské poplatky na rok 2018.

Oznamujeme občanům, že je v prodeji CD mužského sboru Žarošané, které si můžete zakoupit na obecním úřadě Žarošicích za  150,- Kč.

POWER JOGA s p. Vodičkovou  každé  pondělí od 18.30 - 19.30 hod.
a PILATES s p. Mrázovou každý čtvrtek  od 19.00 - 20.00 hod. v tělocvičně ZŠ Žarošice.

Oznamujeme, že každé úterý od 16.00 - 18.00 hod. bude v malé tělocvičně ZŠ Žarošice probíhat setkávání maminek s dětmi bez omezení věku. Přezůvky vezměte sebou. 

Upozorňujeme občany na přísný zákaz skladování komunálního odpadu u kontejnerů určených pouze na tříděný odpad - PET láhve, sklo, papír. V případě, že bude někdo přistižen, budou mu vyučtovány náklady na odvoz komunálního odpadu na skládku do Těmic.

Oznamujeme, že z kapacitních důvodů od středy 20.9.2017 je zákaz dovozu suti na recyklační dvůr v Janovém Dvoře. 

Upozorňujeme občany, že voda ze studny u hřbitova ( RD č. 206) není pitná.

Žádáme občany, aby své psy nepouštěli na volno a měli je uvázané na vodítku, pokud budou psi navolno musí mít náhubek, aby neohrožovali občany a současně i druhé psy a ostatní zvířata. Dále žádáme občany, aby zabezpečili své ploty tak, aby zamezili volnému pobíhání psů po obci. Upozorňujeme, že v případě, že bude viděn po obci volně pobíhající pes, bude tato skutečnost řešena s majitelem psa prostřednictvím MěÚ Kyjov, odd. přestupků a bude vyměřena pokuta.

Upozorňujeme občany, že je zákaz ukládání nebezpečného odpadu u kontejnerů. Pokud bude někdo přistižen, budou mu přeúčtovány náklada na likvidaci tohoto odpadu.

Žádáme občany, aby označili své domy čísly popisnými.

Kdo z občanů má zájem o zasílání hlášení na e-mailovou adresu, nahlaste ji prosím, na OÚ nebo e-mailem na matrika@zarosice.cz.

Upozorňujeme občany, že je přísný zákaz vyvážení odpadu na hnojiště na Petrovcích.

Informace o nezávislé občanské poradně zde.

 

 

 

 

 

O obci
 Historie
 Legendy
 Církevní a lidové slavnosti
 Základní a mateřská škola
 Knihovna
 Sportoviště
 Spolky
 Zdravotní středisko
 Firmy a živnostníci
 Pravidelné akce
Úřední deska
Obecní úřad
 Obecní zatupitelstvo
 Organizační struktura obce
 Služba CZECHPOINT
 Usnesení zastupitelstva
 Vyhlášky, nařízení, směrnice
 Jednací řád obce
 Formuláře
 Povinně zveřejňované údaje
 Dokumenty a projekty obce
 Kanalizace - ČOV
 Veřejné zakázky
Dotazy občanů
Hlášení
Akce v obci
Fotogalerie 2018
 Hasičský krojovaný ples
Fotogalerie - archiv
Videa
Farnost Žarošice
 Bohoslužby
 Poutě
 Poutní místo
 Historie poutního místa
 Kostel sv. Anny
 Kontakty
Muzeum a komunitní centrum
 Akce v muzeu
 Akce v komunitním centru
 Kontakt
Pro turisty
 Turistické zajímavosti
 Ubytování a stravování
Zprávy z tisku
Právní gramotnost
Aktuality...
Hledání...
Zpravodaj...


Databáze firem Evropské databanky

czechpoint

Redakční a publikační systém Portia