úterý, 21. listopadu 2017

Hlášení

Oznamujeme občanům:

Zelenina Juvita  v Úterý 21.11.2017  od 10:10 do 10:30 h, prodávat brambory z Vysočiny na skladnění,cibuli, česnek,hrušky 22 Kč/Kg ,jablka.Dále nabízíme  další ovoce a zeleninu žampiony, hlívu ústřičnou, olejové svíčky za 10 Kč/ks.

Hledá se pes obrázek

ZŠ a MŠ Žarošice Vás zve na divadelní představení Noc na Karlštejně, které sehrají žáci 6. ročníku. Představení se koná v úterý 21. 11. 2017 v 16:00 v sále školy.

ZŠ a  MŠ Žarošice zve všechny zákonné zástupce na třídní schůzky, které se uskuteční v úterý 21. 11. 2017. Schůzky 1. stupně a 6. ročníku začínají v 16:30, na schůzky 7. až 9. ročníku se dostavte v 17:00. Po skončení schůzek ve třídách budou všichni vyučující připraveni, aby s vámi prokonzultovali stav vzdělávání i chování vašich dětí.

Žádáme občany, aby co nejdříve nahlásili závady na veřejném osvětlení. Děkujeme za spolupráci. 

Dětské zdravotní středisko v Archlebově oznamuje, že z provozních důvodů bude ordinovat:
úterý  28.11.2017       Dambořice  8.00 - 10.30 hod. Jen pro nutné a pozvané přídady!!
                                   Archlebov   NEORDINUJE SE !!!

Upozorňujeme občany na přísný zákaz skladování komunálního odpadu u kontejnerů určených pouze na tříděný odpad - PET láhve, sklo, papír. V případě, že bude někdo přistižen, budou mu vyučtovány náklady na odvoz komunálního odpadu na skládku do Těmic. 

Firma KELLNER CZ s.r.o. Žarošice přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici elektrikář.Informace na tel. čísle 602 549 798 nebo e-mail polesovsky@kellnercz.cz

Oznamujeme občanům, že jsou v prodeji kalendáře Mikroregionu na rok 2018 za 50,-Kč.Kalendáře si můžete zakoupit na OÚ, nákupním středisku a nebo na poště.

ZŠ a MŠ Žarošice Vás všechny zvou na  Adventní dílny dne 1.12.2017 od 16.00 hod. Můžete si prohlédnout, vyrobit a zakoupit různé vánoční dekorace. Čeká Vás bohaté občerstvení, tradiční vánoční punč. Vstupné dobrovolné.

Fy NOTINO hledá zaměstnance i brigádníky do skladu parfémů a kosmetiky v Rajhradě u Brna. Doprava do Rjahradu je zajištěna zdarma firemním autobusem z obcí Židlochovice, Pohořelice, Ivančice, Šlapanice  a přilehlých oblastí. Firma dále nabízí brigádníkům základní mzdu 100,- Kč/hod. a v prosinci při dosažení bonusů až 210,- Kč/hod. Předchozí praxe na pozici není nutná, ale vyžaduje se manuální zručnost, zodpovědnost a ochota ke směnnému provozu. Od poloviny listopadu je možné docházet také na noční směny. Zájemci se mohou hlásit emailem na adresu pracujpronas@notino.com nebo na tel. č. 530 514 098.

Prodej pelet na topení nebo jako podestýlka pro domácí mazlíčky. Průměr 6 mm, max.délka 40 mm,cena 5,- Kč/kg včetně DPH. Kontakt Petr Janás, tel. 601 131 937, Brumovice 410, www.blanar.cz

Oznamujeme občanům, že je v prodeji CD mužského sboru Žarošané, které si můžete zakoupit na obecním úřadě Žarošicích za  150,- Kč.

Oznamujeme, že cvičení začíná příští týden:
POWER JOGA s p. Vodičkovou  každé  pondělí od 18.30 - 19.30 hod.
a PILATES s p. Mrázovou každý čtvrtek  od 19.00 - 20.00 hod. v tělocvičně ZŠ Žarošice.

Oznamujeme, že každé úterý od 16.00 - 18.00 hod. bude v malé tělocvičně ZŠ Žarošice probíhat setkávání maminek s dětmi bez omezení věku. Přezůvky vezměte sebou. 

Oznamujeme, že z kapacitních důvodů od středy 20.9.2017 je zákaz dovozu suti na recyklační dvůr v Janovém Dvoře. 

Sady Nechalín oznamují, že zahájily prodej jablek. Prodejní doba PO - Pá  8.00 - 17.00 hod., SO  7.00 - 13.00 hod. Cena 10,-  až 20,- Kč/kg. 

Upozorňujeme občany, že voda ze studny u hřbitova ( RD č. 206) není pitná.

Žádáme občany, aby své psy nepouštěli na volno a měli je uvázané na vodítku, pokud budou psi navolno musí mít náhubek, aby neohrožovali občany a současně i druhé psy a ostatní zvířata. Dále žádáme občany, aby zabezpečili své ploty tak, aby zamezili volnému pobíhání psů po obci. Upozorňujeme, že v případě, že bude viděn po obci volně pobíhající pes, bude tato skutečnost řešena s majitelem psa prostřednictvím MěÚ Kyjov, odd. přestupků a bude vyměřena pokuta.

Upozorňujeme občany, že je zákaz ukládání nebezpečného odpadu u kontejnerů. Pokud bude někdo přistižen, budou mu přeúčtovány náklada na likvidaci tohoto odpadu.

Žádáme občany, aby označili své domy čísly popisnými.

Kdo z občanů má zájem o zasílání hlášení na e-mailovou adresu, nahlaste ji prosím, na OÚ nebo e-mailem na matrika@zarosice.cz.

Upozorňujeme občany, že je přísný zákaz vyvážení odpadu na hnojiště na Petrovcích.

Informace o nezávislé občanské poradně zde.

 

 

 

 

 

O obci
 Historie
 Legendy
 Církevní a lidové slavnosti
 Základní a mateřská škola
 Knihovna
 Sportoviště
 Spolky
 Zdravotní středisko
 Firmy a živnostníci
 Pravidelné akce
Úřední deska
Obecní úřad
 Obecní zatupitelstvo
 Organizační struktura obce
 Služba CZECHPOINT
 Usnesení zastupitelstva
 Vyhlášky, nařízení, směrnice
 Jednací řád obce
 Formuláře
 Povinně zveřejňované údaje
 Dokumenty a projekty obce
 Kanalizace - ČOV
 Veřejné zakázky
Dotazy občanů
Hlášení
Akce v obci
Zlatá sobota 2017
Fotogalerie 2017
 Vítání občánků 2
 Císařské hody
 Laštověnka
 Žarošané - křest CD
 Zlatá sobota
 Den Matek
 Košt vín
 Pálení čarodějnic
 Vernisáž výstavy J. Chmelaře
 Vítání občánků
 Velikonoce v muzeu
 Přednáška o zdravé výživě
 Přednáška o Compostele
 Malování na hedvábí
 Masopust
 Dětský krojovaný ples
 Košt klobásků
 Vánoční koncert
Fotogalerie - archiv
Videa
Farnost Žarošice
 Bohoslužby
 Poutě
 Poutní místo
 Historie poutního místa
 Kostel sv. Anny
 Kontakty
Muzeum a komunitní centrum
 Akce v muzeu
 Akce v komunitním centru
 Kontakt
Pro turisty
 Turistické zajímavosti
 Ubytování a stravování
Zprávy z tisku
Právní gramotnost
Aktuality...
Hledání...
Zpravodaj...


Databáze firem Evropské databanky

czechpoint

Redakční a publikační systém Portia